Slide
Dünya çapında bir çok ilke imza attık

Almanya'da bize özel olarak üretilen NEOQİTT VE QUİTT teknolojileri ile Dünya çapında ilklere imza attık.

Almanya'da bize özel olarak üretilen NEOQUİTT ve QUİTT teknolojileri ile Dünya çapında ilklere imza attık. Şimdi de 2005 yılından beri biriktirdiğimiz tecrübeyi ve bilgiyi, yüz yüze ve online eğitimlerle, tüm ruhsal ve fiziksel tüm profesyonelleri ile paylaşıyoruz. Tamamen ücretsiz olarak...

Slide
NEOClinics rezonans teknolojileri

Türkiye'de 2005'ten bu yana kullanılan NEOSANTE tecrübesi, Alman teknolojisiyle buluşarak yeni bir kulvara girmiştir.

Biorezonans 70'li yıllarda Almanya'da kullanılmaya başlayan ve teknolojik ilerlemeye bağlı olarak yıllar içinde gelişmiş bir yöntemdir. Türkiye'de 2005'ten itibaren biriktirilmeye başlanılan NEOSANTE tecrübesi ve bu tecrübe ile Almanya'da şekillendirilmiş yeni teknolojiler ile biorezonans artık tamamen yeni bir kulvara girmiştir.

Slide
Profesyonellere yönelik cihazlar...

Doktorlar, psikologlar ve diyetisyenler için sunduğumuz farklı tipte cihazlarla tüm profesyonellerin yanındayız.

Sizlere etkinlik olarak yakınına yaklaşabilen bir muadili bulunmayan Dünya'daki en gelişmiş biorezonans teknolojilerini sunuyoruz. Doktorlar, psikologlar ve diyetisyenler için sunduğumuz farklı tipte cihazlarla ve biorezonasa yön veren 17 yıllık tecrübemiz ve tüm profesyonellere açık eğitimlerimizle yanınızdayız.

previous arrow
next arrow

Hakkımızda / NEOSANTE kimdir?

NEOSANTE, Türkiye'de biorezonans kullanan ilk merkezlerden birisi olarak Dr. Ersal S. Işık tarafından 2005 yılında kuruldu. NEOSANTE OLARAK 2005 yılından bugüne kadar, 17.000'i aşkın kişiye sigarayı bırakmaları konusunda yardımcı olduk. Türkiye çapında, yaklaşık 500.000 civarında kişi bizim ürettiğimiz biorezonans protokolleri yardımıyla sigarayı ve alkolü bıraktı. Bunun yanında on binlerce kişi; bir iki seans yardımıyla bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları, hayatından çıkarmayı başardı. Ruhsal anlamda başka şekilde ulaşamayacağı iyilik haline, sadece birkaç seansta ve kalıcı bir şekilde NEOSANTE ile ulaştı.

  neosante hakkımızda

  Size Sunduklarımız

  Rezonans Teknolojileri

  • NEOQUiTT & QUiTT cihazları / Yüksek Alman teknolojisinin NEOSANTE tecrübesi ile birleşimi
  • Almanya'da sadece NEOClinics'e özel olarak üretilir. Türkiye'de ve Dünya'da açılan NEOClinics ve NEOWellness merkezlerinde kullanılır.
  • Etkinlik düzeyi eski biorezonans sistemlerinden açık ara üstün, Dünya'da ki en gelişmiş ve en kolay kullanımlı rezonans teknolojileridir.
  • Doktorların kullanımına özel ve tıbbi cihaz statüsündeki cihazlar yanında psikologlar ve diyetisyenler için uygun cihaz modelleri bulunur.

  NEOSANTE

  Sempozyumlar & Konferanslar

  5. NEOCLINICS Rezonans Terapileri Sempozyumu
  19-20 Mart 2022

  2. NEOWELLNESS Rezonans Terapileri Sempozyumu
  27-29 Mayıs 2022

  cihazlar

  Cihazlar

  Dünya'nın en güçlü ve en kullanıcı dostu biorezonans teknolojisi ile ilgili bilgi almak için...

  İncele
  eğitimler

  Eğitimler

  Eğitimlerimizden ücret almıyoruz ancak eğitim platformunu size açmadan önce sizi tanımak istiyoruz...

  İncele

  Merkezler

  Türkiye'deki ve Dünya'ya yayılmış olan merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için...

  İncele

  Cihazlar ve eğitimlerle ilgili detaylı bilgi için bizimle hemen, şimdi iletişime geçin.

  Rezonans terapileri hangi durumlar için kullanılır?

  Rezonans terapilerini bazen dengeleyici bir şekilde (ruhsal iyilik hali gibi), bazen ise (bağımlılıklar gibi) detoks/temizlenmeyi uyaran bir şekilde kullanıyoruz. Ne yapacağımızı problem ya da talebinizle alakalı sizin anlatacaklarınız belirliyor.

  Sigarayı Bırakma

  Seans sırasında, içilen sigaradan alınan frekans, cihaz tarafından elektronik olarak ters çevrilerek çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir.

  Alkolü Bırakma

  Rezonans seanslarının alkol bırakma konusundaki etkisi hem alkol üzerinden yapılan frekans silme işlemi hem de seansın içine yerleştirilmiş ruhsal-enerjetik dengelemeler ile olur.

  Zayıflamak

  Rezonans Terapileri, iştahın azaltılabilmesi konusundaki dramatik etkisi ile ün salmış olsa da aslında zayıflamak isteyen kişi için verdiği destek bunun çok daha ötesindedir.

  Ruhsal İyilik Hali

  İnsanın sıkıntılı ruhsal hali vücudundaki elektromanyetik dengesizlik halinin hem sebebi hem de sonucudur. Rezonans bu iki konuyu birbirinden ayırmadan ele alır.

  Fiziksel İyilik Hali

  Biorezonanstaki temel konu vücudun temel işleyişini bozabilecek enerjetik faktörleri bulup ortadan kaldırmak ve sistemi enerjetik olarak daha dengeli hale getirmektir.

  Alerjiler

  Biorezonans hastalığı bir sonuç olarak görür ve o hastalığı tedavi etmekten çok, dengesizlik için kök sebep olarak gördüğü temel enerjetik problemleri ortadan kaldırmaya yönelir.

  Nasıl Başlarım?

  Rezonans terapilerini Türkiye'ye tanıtan kurum olarak Neosante , NEOClinics markası ile Türkiye'nin bir çok yerinde..

  Geleceğin teknolojileri: biorezonans dünyası

  Boyun Ağrısı Tedavisinde Biorezonans Terapisi

  Boyun Ağrısı Tedavisinde Biorezonans Terapisi

  Boyun ağrısı, hem boyun bölgesini etkileyebilen hem de boyun bölgesindeki yakın kas gruplarına etki edebilen yaygın bir ağrı çeşididir.

  devamını oku
  Biorezonans Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Biorezonans Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Biorezonans, fiziksel ve ruhsal sağlığımıza etki eden stres faktörlerini hızlı ve etkili bir şekilde tespit etmektedir.

  devamını oku
  Biorezonans Terapisi Neden Tercih Ediliyor?

  Biorezonans Terapisi Neden Tercih Ediliyor?

  Biorezonans terapisi; vücudun genel tıbbi rahatsızlıklarına karşı savaşmak için doğal bir iyileşme sürecini başlatmaya yardımcı olmak için geliştirilen bir alternatiftir.

  devamını oku
  1 Step 1
  İLETİŞİM FORMU
  Konuseçiniz

  Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini okumak için lütfen  tıklayınız.

  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right

  Sıkça Sorulan Sorular

  "Rezonans terapileri sigarayı bırakmanıza yardımcı olur."

  Sigara bırakma ile ilgili hiçbir yöntemin %100 bıraktırma garantisi yoktur ancak uyguladığımız tipteki rezonans terapilerinin sigara bırakma konusunda şimdiye kadar bulunmuş yöntemler arasında açık ara en güçlü destek olduğunu 17 yıllık tecrübemize dayanarak net olarak söyleyebiliyoruz. Yani bu terapi yardımıyla sigara kesinlikle bırakılabilir ancak bırakma işleminin sadece uygulanan yöntem ile değil sizinle de ilgili olduğu aşikardır.

   

  Bioezonans terapileri, sigara bırakmanın size yaşattığı nikotin yoksunluk semptomlarını azaltan ve süreci belirgin şekilde kolaylaştıran bir terapidir. Kendi başınıza sigara bırakmaya göre çok daha az gergin, daha sakin bir süreç geçirirsiniz. Sizleri terapi sonrası 3 ay süreyle periyodik arayarak takip eder, bir destek seansı ihtiyacı hissettiğinizde uygulanacak terapi ile de sigarayı hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı oluruz.

  Sigara bırakma seansı sizin özelliklerinize gore seçilecek programa göre 45-50 dk. arası olup, oturur vaziyette herhangi bir ağrı-acı hissetmeyeceğiniz, bilakis son derece rahatlatıcı, dinlendirici bir terapidir.

  Biorezonans sonrası vücudunuz bir detoks-temizlenme sürecine girecektir ve temizlenmenin en yoğun olduğu süre ilk 48 saattir. Bu sürede vücudunuza sigara dumanı girmemeli, ya da uzun süre sigara dumanına maruz kalmanızı istemiyoruz. Vücudunuzdaki temizlenmeyi kolaylaştırmak adına günlük içtiğiniz su miktarından 1-1,5 lt. fazla su tüketmenizi ve ilk günlerde imkânınız var ise sıcak suyla keselenerek banyo yapmanızı ya da en azından bir kez hamama-saunaya gitmenizi tavsiye ediyoruz. Terapi sonrası ilk 48 saat alkol, kahve ve çay tüketmemelisiniz. 2 Gün sonra ise hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilir, istediğiniz gibi çay-kahve içebilir, sigaralı ortamlara girip çıkabilir, sigarasız hayatın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

  Neosante olarak yılından 2005 yılından beri biorezonans terapilerinin yayılması adına çalışmakta ve bu merkezleri eğitimler yoluyla desteklemekteyiz. Biorezonans Dünya’da 40 yılı aşkın yıldır uygulanmaktadır ancak kilo verme protokolü bizim (NEOSANTE'nin) Dünya literatürüne kazandırdığı bir kavramdır. Biz şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi herkesle paylaşmayı seçiyoruz...

  Bioezonans seansı; oturarak ya da uzandığınız yerde  - herhangi bir ağrı, acı vb herhangi bir negatif his hissetmeyeceğiniz - son derece rahatlatıcı, dinlendirici geçen bir 50 dakikadır. Oturduğunuz yerde, ellerinizde elektrodlar olduğu şekilde, sizi sakinleştiren güzel bir müzik eşliğinde dinlenirsiniz.

   

  Biorezonans zayıflama protokolünün 2, 4 veya 8 seanslık paket programlar şeklinde opsiyonları bulunur.

  Eğer diyet yapıp kilo verebiliyor ancak iştahınız kapanmıyor ya da diyet yapmakta zorlanıyorsanız, 2 seanslık paket size uygun olacaktır. Bu pakette 4 gün ara ile 2 seans uygulanır ve ilk seanstan itibaren 3 hafta sonraya da bir kontrol görüşmesi bulunur. 

  Ancak hormonal ya da metabolizma problemleriniz ve/veya fazla kilonuz var ve daha uzun süreli bir destek ihtiyacınız olacağını hissediyorsanız 4 ya da 8 seanslık paketler size uygun olacaktır. Bu paketlerde de yine ilk 2 seans 4 gün ara ile gerçekleştirilir, sonraki seanslar haftada bir olacak şekilde uygulanır.

  Rezonans terapileri ile iştahınızın kapanmasının, daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmenizin yanı sıra bu terapilerin bir başka etkisi ise, metabolizmanızın hızlanması ve vücudun yağları bırakma hızının artmasıdır. Ruhsal olarak çok iyi hissedecek olmanız da bunula beraber...

  Bu terapiler sonrasında iştahın kapanmasının ve özellikle diyet yaparken olabilen şeker düşmelerini yaşamıyor olmanızı görmeniz yanında ruhsal olarak kendinizi artık çok daha iyi hissettiğinizi, varsa vücut ağrılarının azaldığını ya da uyku kalitenizin arttığını ve vücudunuzda birbiriyle bağlantosoz gibi duran birçok şeyde iyileşme hissedecek olmanızı bekliyoruz. Bir yandan da bu terapilerle özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığını gözlemlemekteyiz.

  Ayrıca bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz. Varsa migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Bu farklı etkileri yüzünden Rezonans Terapilerinin tüm sistemi dengelediğini ve toptan bir iyileşme eğilimi yarattığını söyleyebiliriz.

  Biorezonans terapileri; Dünya’da yayılmakta olan Holistik/İntegratif (tamamlayıcı/bütünsel) tıp akımının yansımalarıdır. Bu terapiler 40 yılı aşkın süredir uygulanmaktadır ve herhangi bir yan etkisi olmadığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Seans sonrası detoks sürecine bağlı kendinizi biraz yorgun, halsiz, uykulu, hafif baş ağrılı hissedebilirsiniz ama bunlar geçicidir. Bunun dışında herhangi bir yan etki yoktur. 


  Risk içeren durumlar

  Kalp pili taşıyanlarda biorezonans kullanılmaz. Kronik hastalık, kemoterapi ya da ileri düzey yaşlılık/düşkünlük hallerinde dahi biorezonans terapileri kullanılabilir ancak böyle durumlarda seansları kişinin doktorunun izni ile ve normal kişilere uyguladığımız seansları biraz farklılaşarak/hafifleterek kullanırız.